Dumel 82475 Zawieszka Sowa Ottilie z maleństwem Balibazoo

34,95 zł
Brutto

Otille chętnie pokazuje świat swemu Maleństwu i zachęca wszystkie dzieci, aby odkrywały go razem z nimi! Sówka posiada imponujące kolorowe skrzydła, które wesoło szeleszczą i kryją w sobie bezpieczne lusterko do samopoznania dzidziusia, ale to nie wszystko!

Ilość
Obecnie brak na stanie

Sówka posiada imponujące kolorowe skrzydła, które wesoło szeleszczą i kryją w sobie bezpieczne lusterko do samopoznania dzidziusia, ale to nie wszystko! Za pomocą doczepionego do skrzydeł rzepa, Otille może złączyć je ze sobą, tuląc małą sówkę, znajdującą się w kieszonce na jej brzuchu. Maleństwo potrafi też wyskoczyć z maminej kieszonki, a gdy tylko dziecko je ściśnie, mała sówka uroczo zapiszczy.

Do zawieszki doczepione są metki o zróżnicowanej fakturze, które pomogą najmłodszym rozwijać umiejętności poznawcze, oraz kolorowe gryzaki.

Praktyczna klamra pozwoli przymocować zawieszkę w dowolnym miejscu.

Twoje dziecko z pewnością pokocha przytulać miłą i przyjemną w dotyku zabawkę od firmy BaliBaZoo. Jasne, kontrastujące wzory i kolory oczarują Twoją pociechę.

BaliBaZoo towarzyszy Tobie i Twojemu dziecku przy kluczowych momentach rozwoju.

Zabawki BaliBaZoo angażują wzrok, słuch i umiejętności motoryczne już od wieku niemowlęcego i później. Poprzez zabawę dziecko wraz z wiekiem odkrywa nowe dźwięki, kolory i tekstury.

Ta zabawka z całą pewnością pozytywnie zaskoczy Twoje dziecko. Wyposażona jest w szeleszczące elementy i gryzaki, które przykują uwagę dziecka na dłużej. Gumowy śliniaczek-gryzaczek idealnie nadaje się do gryzienia.

82475dumel

Opis

Wiek
Od 0 miesięcy
Płeć
Uniwersalna