dumel 160352 wklad silikonowy rozmiar m 2szt

14,95 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Food Feeder to specjalnie opracowana, innowacyjna konstrukcja, przypominająca smoczek, która pozwoli na wprowadzenie do dziecięcej diety nowych pokarmów - bez ryzyka zadławienia, niepokojów i obaw rodziców. Zestaw dwóch, sylikonowych wkładów w rozmiarze M przeznaczonych dla dzieci od 4 miesiąca życia, wystarczy w prosty sposób zmienić go w posiadanym gryzaku, by służył maluchowi jeszcze dłużej.

Gama produktów Kidsme to innowacyjne rozwiązania dla malucha, które pozwalają mu jeść naturalne produkty w bezpieczny sposób. Kidsme jest zaangażowane w opracowywanie produktów bezpiecznych, które umożliwiają odkrywanie nowych smaków oraz pozwalają cieszyć się z posiłków.

160352dumel
4 Przedmioty